jak ziskat duchod na polovicni hluchotu

Nejlepší odpověď
hanulka11

Dnes není snadné dostat důchod o tom rozhodne lékař a komise ..

Další odpovědi
rtepp

Na poloviční hluchotu důchod není!!!

jmhad

Nelze.Dají ti naslouchátko a makej.Moje příbuzná nemůže chodit a komise jí řekla – máte ještě ruce a tak můžete dělat.

venkovan

Zkouším to – jsem hluchý když mi doma říkají co mám udělat. Ale doktoři nechtějí. Posadí mne k hezké sestřičce, a ta zpravidla slaboučce zašeptá několik slovíček, že prostě podvědomí a hormony mne simulanta prozradí.
Takže raději naslouchátko – jsou kvalitní a raději slyšet a chodit do práce.

mosoj

Úplně ohluchnout a to si ještě nejsem zcela jistý !