Jak získat doporučení k psychologovi

Chtěla bych jít k psychologovi, ale nechci si ho platit. Musím si tedy zajít pro doporučení k praktickému lékaři. Budu mu muset vysvětlit co mám za problémy nebo jen stačí že řeknu že mám problém a potřebovala bych to doporučení?

Odpovědi
Michal

Praktický lékař Vám doporučení vydá,je jeho právo se zeptat, proč takové doporučení požadujete.
Vzhledem k tomu,že jdete pravděpodobně na vyšetření,budete manipulační poplatek zaplatit.

vilda

obvodní doktor vám napíše doporučení

Prcek_x

Dá se ale taky využít neziskových organizací a tam využít služeb psychologa nebo psychoterapeuta. A váš praktický o tom vůbec nemusí vědět. Juknětě na internet, kde se ve vaší blízkosti nachází např. občanská poradna a tam vám pomůžou