spd

Jak získám potvrzení o přijmu když firma už neexistuje?

Doplňuji:
ted jsem zjistim ze firma je v exekuci. kam se mam obratit?

Odpovědi
zzzzz

Záleží jaká to byla firma, pokud obchodní společnost/kor­porace, tak se obrať na bývalého jednatele, ten je to povinen zajistit. Jednatel jde zjistit z obchodního rejstříku. Pokud je v insolvenci, obrať se na insolvenčního správce.
Pokud ti to nedá stěžuj si FÚ.
Pokud je zrušený živnostník, tak přímo na něj.
Doplňuji:
jak si zjistila, že je v exekuci??? Exekucí se firma neruší. Nemyslíš insolvenci? Obrať se na insolvenčního správce, jeho jméno zjistíš na soudě, který insolvenci vyhlásil. On bude mít přístup ke všem dokumentům.

arygnoc

česká správa sociálního zabezpečení (či ako sa to volá, centrálny register je v prahe) – pokiaľ váš zamestnávateľ za vás platil odvody, tam sa to dá zistiť.

asi pred 15 rokmi som dostal podklady na počkanie a platil som smiešnu sumu za papier, na ktorý to tlačili. úradníčka vám doklad i úradne overí (tam už je nejaký kolok)

zzzzz

Také dobrá možnost .-)