Yggdrasil.

Jak získám heslo k souboru na ulož.to?

Na ulož.to je soubor, ale je zaheslovanej. Několik lidí se tam v komentářích ptalo na heslo, ale už před rokem a bez odpovědi (taky je možný, že jim to heslo ten člověk poslal nějak jinak, nevím). Co mám udělat já, abych to heslo získala? :D Vím, že občas se na takový úložiště odkazuje z webů, kde je to heslo napsáno, a nikdo jinej se k tomu souboru vlastně nedostane, ale zpětně to k tomu heslu nijak nevystopuju.

Takže, myslíte, že není žádná šance, že bych se to heslo dozvěděla, nebo to nějak jde?

Nejlepší odpověď
mosoj

Heslo zná jen ten, komu ten soubor byl určen.

Další odpovědi
Hamon

Už jsi půlku napsala – zkus kontaktovat toho, kdo to tam uložil.
Můžeš zkusit dát adresu toho souboru do vyhledávače a podívat se na stránky, které se na něj odkazují.

Reezo

Je to v Raru? Jestli ano, tak využíj program: Rar key password recovery

janicka777

to jsem už taky jednou řešila a nikdy jsem se k odpovědi nedostala. Budeš muset to stejný stáhnout někde jinde. Rar key password recovery je ale dobrá rada…