Kudry

Jak získám draka ve hře Castle Clash ??

Odpovědi
Dochy

http://castle-clash.wikia.com/wi­ki/Moltanica

Pokud se nemýlím, tak je k dispozici v rámci eventů jako třeba „kup si spoustu gemů a můžeš si jednou losnout, první cena v loterii je Moltanica“

Pokud máš rozum, vys.r se na kupování gemů, je snadné v té hře nechat hafo peněz. Potkal jsem se s lidmi, co v tom nechali desetitisíce.

Nějaká šance by ještě měla být v rámci akce „utrať 2000 gemů a otevři truhlu“. Pravděpodobnost asi nic moc, ale můžeš to zkoušet z našetřených gemů. Akce bývá zhruba jednou za jeden až dva týdny.