Simpsons_cz

jak zijstím jakou mam javu

Nejlepší odpověď
badisko

nabitka start > ovladaci panely..> java otevri a hled…
Doplňuji:
nebo pokud mas revo uninstaler tak otevri a podivej se tam…se ti zobrazi v nainstalovanych programech …nebo pridat neebo odebrat prodramy a to same co u revo uninstaler…ale nejlepsi bude to prvni

Další odpovědi
Bedy

Nabídka Start, ne nabitka 😉 safra ta češtině některých uživatelů je opravdu příšerná…:-(((
Pokud máte Linux, tak se podívejte do nabídky aplikací a tam spusťte OpenJDK nebo Oracle Javu (záleží jakou máte) a tam klikněte na About (O produktu…)