graci

jak zhubnout za tyden o priblizne 5 kg kdyz vazim okolo 70 kg ??

Doplňuji:
PS:to je pro moji mamu

Nejlepší odpověď
1popelka1

Pokud si chceš ublížit, tak „nežer“ a možná zhubneš i více…
Neblbni!!! Raději hubni pomalu. Jez méně a častěji a hýbej se! A hodně pij.

Teď je hezké počasí, zajdi si zaplavat, na procházku s pejsanem (pokud máš), výlet na hory, inline brusle…
Doplňuji:
Pokud je to pro mamču, platí to samé, co už jsem uvedla. Ale taky záleží kolik měří, (jestli ± 170 cm, tak má váhu v normálu), jakou má životosprávu a pohyb v práci i mimo ní.
Říká se, že při dietě by člověk měl za týden zhubnout 0,5 kg, maximálně 1kg (a to už je opravdu hranice).

Další odpovědi
kropitko

Pokud chce během týdne zhubnout 5 kg ,tak jediná možnost je nejíst,ale ani tak nevím jestli se jí to podaří. Hlavně necvičit,protože během cvičení,se jí bude tuk přeměňovat na svaly a na kilech by to nebylo vidět. Pravděpodobně by vážila pořád stejně a možná i víc. Tím,že nebude jíst,bude jako první hubnout svalovou hmotu,proto by bylo lepší,kdyby na to měla více času???!!!!

mojitek

za tyden 5 kg…jde to,ale je to dost blbej napad

oskar

Nevím,proč chcete hubnout,když máte 70 kg?

iwetax

Pít jen vodu a pořád běhat:-(

BENYTA

Z předešlé otázky jsem usoudila,že je ti 10 let,to snad nemyslíš vážně…
S tím si nezahrávej,jděte s mámou k lékaři,můžeš mít nemocnou štítnou žlázu,poruchu metabolismu,cu­krovku /diabetes melitus/,prostě tady to není o zhubnutí!

ReHu

Málo informací.
Nevíme kolik měříš, jakou máš životosprávu, jaký pracovní a popracovní režim, …