Ryboun

Jak zhubnout za týden?

Chci se vás zeptat jak se dá zhubnout za týden? moc rád bych to věděl protože mám nadváhu a potřebuju ty kila už ze sebe dostat a to právě za týden. Já jsem totiž četl že se dá zhubnout za týden ale nevím jestli se dá přesně zhubnout za týden protože je to nepravděpodobné. Ale zkusit to můžu ne mám na to přesně týden to znamená pondělí,úterý,stře­da,čtvrtek,pá­tek akorát o víkendu zdravě jíst nechci protože si chci odpočinout. Takže dejte mi pár rád na zhubnutí za týden

Nejlepší odpověď
redy

Twist – přesně, jinak sotva. Pak je tu ještě jedná možnost, přivodit si srágoru, to pak pojedeš jak namydlenej blesk…

Tohle miluju baštit a baštit a pak za tři dny vypadat jak – doplň si sám, jak chceš vypadat 🙂

Další odpovědi
Tw!st

za týden nezhubneš, a pokud ano tak možná 2 kila hladověním ale potom se ti to vrátí a přibereš 3 kila.

Drap

Tak takovou radu, která by fungovala, nenajdeš ani tady. Zázraky nikdo z nás neumí.

da ny

Za týden žádné zázraky nebudou a když tak 2 – 3 kg s jojo efektem
http://vip-masaze.cz/metoda-hollyvood-body-wraps/

Kepler

Co jsi poctivě nabíral celé roky, to za týden nepozbudeš. Zbývá jedině liposukce.

Rose Nai nai

Tak přesně takhle hubnutí nefunguje :D Jako když chceš hubnout není to pouze o cvičení ale i o tom co jíš a musíš to jídlo udržovat v nějaké rovnováze. Né že „pondělí až pátek jím vyváženě a pravidelně a v sobotu a neděli budu žrát jak prase“ to fakt ne. ALE určitě nechceš kázání o tom jak to je celé špatně a tak ti dám alespoň tři rady…
Doporučuju si najít cvičení na Youtube a cvičit doma pokud nechceš do fitka za odborníkem.

A tady ti to vyhodí osobní jídelníček na míru – zadarmo
http://www.pes­tryjidelnicek­.cz/

A ještě každé ráno a každý večer jednu čajovou lžičku medu – nastartuje to metabolizmus a bude se ti lépe spalovat. Ráno abys spaloval přes den a veečer aby ti metabolizmus pořádně šlapal i večer a přes noc.

jiriii

Začni v klidu třeba jezdit na kole, plavat, běhat. Tohle je na delší dobu ale musíš u toho být vytrvalý, a hlavně hoď keci jiných za hlavu, oni vlastně závidí že pro své zdraví něco děláš.. zkus jist hodně zeleniny ovoce, prostě jíst zdravě. Toho je plný internet. Ale taky není k zahození zajít za doktorek jestli nemáš špatnou třeba štítnou žlázu.. Hodně zdaru a hlavně trpělivost, díky ní pak budeš mít život lepší.