Zuzik

Jak zhubnout v obličeji?

Nejsem jako ani moc tlustá, ale mám takzvaně „vyžraný“ tváže a to mě dost vadí. Nevíte co mám jíst nebo jakou dietu držet? Moc děkuji

Nejlepší odpověď
rynek878

Jak zhubnout v obličeji?

zde je diskuse,třeba se něco hodí:

Zdroj: http://www.om­lazeni.cz/jak-zhubnout-v-38-531-0.html

Další odpovědi
MacaM

Já jsem chtěla zhubnout,a jak jsem hubla, tak to šlo ve všech partiích, v bličeji je to hodně vidět a také si toho hned každý všiml 🙂

Užívala jsem bylinkové přípravky OKG, ráda poradím, co a jak.

Zdroj: www.okg-fit.cz/zdravis­laskou

hanulka11

Každý jsme jiný …někdo hubne a prvně mu zhubnou prsa, jinému nohy, někdo má hned propadlé tváře…je to různé .
Jistě jsou cílené cviky na určité partie,moc bych ti přála,aby se ti to povedlo.