dědapetr

Jak zhubnout? Pro osobu s omezeným pohybem.

Nemoc pohybového aparátu.
Doplňuji:
Je na dietě.

Nejlepší odpověď
Terryle

Pak asi zbývá míň jíst – pravidelně po menších dávkách. Jídlo si třeba dávat z menšího talíře (máte pocit, že je plnější a že je jídla víc, než ho fakt je) a jíst hodně pomalu a hodněkrát kousat…
Doplňuji:
Tak aspoň menší, pravidelnější dávky toho, co může. A dobře jídlo kousat, než ho spolkne – prý tak má člověk dřív pocit, že je sytej.

Nebo v takovémhle případě zkusit pomoc lékaře…

Další odpovědi
SajmonModer

Podívejte se na tyhle stránky. Můj otec se tím zabývá, mohl by Vám zaslat jídelníček přes e-mail, sice se to platí (zadarmo vám nikdo nic kvaliního neudělá), ale stojí to za toa a bude s Vámi denodenně v kontaktu. Má mnoho štástných klientů, ketří ho doporučují dále.

www.michaelmo­der.com
www.michaelmoder.eu

pokazdejinak

jednoduše? – pod dohledem lékaře!
jídlo už předpokládám doktor sleduje, takže opatrně přidat nějaký pohyb – pokud zdravotní stav dovolí, zkusila bych nějaké cvičení ve vodě nebo klasickou chůzi (možná s holemi na nordic walking – fungují jako dobrá opora)