nikeroska

Jak zhubnout přes stehna?

Mám stehna jak špalky, od mala, denně jezdím na kole cca 20–40km, hraju tenis, prostě se pořád hýbu, krom školy (s jídlem to taky nepřeháním)… Prosím poraďte mi, beru veškeré rady i na zhubnutí v pase. Ale prosím nepište takové rady jako nežer ;) děkuji

Odpovědi
Alesh

Pošli foto, ať to můžu posoudit. 😉 Třeba jen trpíš přehnanou sebekritikou.
Podle toho co píšeš, myslím ty sporty, tak to nebude tukem, ale svaly. Musel bych to vidět, jak na tom jsi, ale svaly jsou sexy, zvlášť tedy lýtka. Problém je, že žijem stále ještě v ujeté době, kde anorexie = tyčky od plotu jsou brány jako symbol krásy. Přitom to je hnus fialovej.
Co se redukce svalové hmoty týče, pak to jde udělat vytrvaleckými sporty, kolo často a hodně km (50+ km), běhání ale víc jak půl hodiny apod. Lehká zátěž, dlouhá doba. Ale jak říkám, podle mě řešíš kravinu, se podívej na ty tenistické krásky jaký mají opálený nabušený nohy … slint, slint 🙂

venkovan

Netrap se tím – genetiku nepředěláš. Nech si někde změřit tuk a pokud máš normu, ho´d módní trendy za hlavu. Ty jsou jen aby z lidí tahaly prachy. jak na hubnutí, tak potom na psychiku.
Buď sama sebou, normální kluk má takovou holku raději, než dietní Barbinu.
No a když nedáš – zkus si koupit zájezd do Bolívie a přeplavat tam nějakou tu řeku s piraňami.