Ivetka303

Jak zhubnout

Už jsem tolikrát chtěla hubnout, tak, že přestanu jíst sladké, ale tak po 3 dnech tělu chybí cukry a začnou se mi šíleně klepat ruce. I přesto,že si dávám např. ovoce. Dodnes nevím, čím to je

Nejlepší odpověď
hanny 2

Je to způsobeno hypoglykémií – poklesem hladiny cukru v krvi.Zde je několik rad:Jak proti hypoglykémii bojovat

  • jezte vyváženou stravu (celozrnné obiloviny, celozrnné pečivo, celozrnnou rýži, …)
  • dodržujte pravidelný stravovací režim – snídejte, svačte!
  • jezte sladkou zeleninu (dýně, mrkev, zelí, cibuli, petržel) – podporuje správnou funkci slinivky břišní
  • jídelníček obohaťte minerály – např. formou mořských řas
  • ke slazení používejte rýžová nebo jahelná sladidla

Další odpovědi
iq

Pokud máte dostatek pohybu,cukry tolik nevadí,jelikož se přemění na energii.Teprve nespotřebovaná energie přejde na tloušťku.Daleko hoší jsou tuky.Pokud omezíte tuky a budete mít hodně pohybu,zhubnete.

venkovan

Dobré je zajít k zubaři aby nějak opatrně odhalil zubní krčky. Stačí jeden tak na měsíc.
Vsadím, že potom na sladké rychle zapomeneš.
Nicméně tím, že přestaneš jíst sladké nezhubneš. je třeba jíst tolik kolik tělo energie za den vydá, při hubnutí ještě o trochu méně. A tak buď jíst skoro nic a nebo k jídlu doplnit pohyb. Třeba denně do školy práce si ujít tak 3–4 km rychlejší chůzí, v sobotu vyrazit častěji než dosud s báglem na zádech a po svých po nešich krajích apod.
Klepající ruce využij při sypání máku na housky a rohlíky.

tuCZek

to chce pohyb

Valky

Teorie je taková, že nestačí pouze sport, nebo naopak jen dieta… Důležité je jíst 5× denně (svačinka je třeba jablko…) a cvičit… Ale praxe? Chci vypracovat tělo do plavek, za měsíc odlétáme pryč… Pracuju na tom už půl roku a pokroky? skoro žádné… My ženy máme v tomhle potíž a je to pro nás mnohem náročnější… Dělám už pár let jógu, ted i zumbu, kalanetiku, posilování a spoustu dalšího… Cvičík dva hodinky denně… A přítel jednou za měsíc udělá pár sklapovaček a má břicho jako kámen.. :o( O dietě se poraď s lékařem, poradí Ti, jak správně jíst a i Ti popřípadě předepíše nějaké pomocné pilulky.. :o)