veronika123

Jak zhubnout??? 🙂

Nejlepší odpověď
hanulka11

nežrat

ono nejde napsat nejíst-protože jíst se musí -ale nežrat

Další odpovědi
alexandra

Nejíst a nežrat,je úplný nesmysl.Čím méně budete jíst,tím více budete tloustnout,protože si to tělo bude ukládat na horší časy. Jde spíš o to,co jíst.Jezte často,tak 5–6 krát denně, Nejezte sladké a tučná jídla a jezte hodně zeleniny.Ovoce moc ne,protože obsahuje hodně cukru. Nepijte sladké limonády,coly,al­kohol.Pijte asi 2 litry vody denně.

poa.li

Asi týden jsem jedl jenom jablka a hrušky. Cítím se skvěle a jsem lehčí o 4 kila. Ale je třeba nedělat si násilí…

janek66

Hanulka napsala naplno co jsem chtěl napsat nějak slušněji.Ale hlavně je důležité mít menší příjem energie než výdej.Zaměřit se třeba na nějaký i nenáročný sport,zacvičit si,nebo si zajezdit na kole,bruslích…to dokáže hodně.
Nebo si pořiďte třeba pejska.Ten vás každý den "donutí"jít na procházku.

mosoj

Zhubnout se dá jakýmkoliv způsobem ( pokud se nejedná vysloveně o metabolickou poruchu). Jen najít sílu k naplnění své vůle. Většina lidí toto nepřizná a pořád hledá nějaké zázraky.
Alkoholik si také najde vždy zdůvodnění proč se musí napít.

Cokoliv co vede ke snížení příjmu kalorické hodnoty nebo naopak k většímu výdaji než příjmu vede ke zhubnutí.
Stále chybí jen ta vůle.

Elk

Ano, nežrat, tzn. více vydat z těla, než mu dát, ale zapomělo se taky na Zanedbaný sex, to je výdej. Někdo to m á v genech a někdo v pohodlnosti. Jestli je to větší problém, vyhledal bych odborníka. Samozřejmě to může být i psychikou, takhle zkráceně se to těžko určí, ale přeju hodně zdaru.

veronika123

Hmmm kujuuu,takze permanentka do fitka hehe 🙂