Avatar uživatele
Jituna

Jak zhubnout?

Je mi 55. Mám nemocné klouby. Díky snížené pohybové aktivitě dalším okolnostem jsem hodně přibrala. I s dietami je to dost problém. Mám alergii na několik druhů zeleniny. Casově jsem velice vytížená. Na osobního trenéra nemám peníze. Jak z toho ven…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? iwetax před 5088 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gnr54

Přibrala jsem po operaci 15kg.Měla jsem totiž omezený pohyb a znudy sem jedla a jedla.Pak jsem si řekla dost!! Přestala jsem jíst večeře.Jedla jsem jen snídani a oběd.Šlo to sice pomalu,ale funguje to.Na hlad si zvyknete,ale ty chutě!!Jooo ještě něco duležitého,hlad zapijte vodou.Za měsíc uvidíte sama,že to doopravdy funguje.Držím pal­ce.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Klarisa

zkuste dělenou stravu,začala jsem ji ted držet,potřebuji dát dolů 30kg.Taky cvičím kalanetiku a chci si přibrat jogu.pokud nemůžete tuto dietu,jezte vše v malém množství,ale od 3 hodin odpoledne můžete jen chléb s máslem,žádné ovoce ani zeleninu.chléb a rohlíky jen celozrnné.Zkuste také 1× za týden tuto pročištovací dietu-1 banán rozmixovaný s 2dl podmáslí a to 5× denně.Nic jiného nejíst. Zhubnete 1kg.Také ananas spalujetuky,ke každému jídlu si dejte kousek ananasu,ale ne kompot.Poslední jídlo by mělo být v 1800hodin.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Greneia

Hezký den, na diety kašlete, to nemá smysl, akorát si to děláte těžší, okamžikem, kdy organismus dostane signál, že hladoví, začne ukládat z potravin kompletně vše. Doporučuji upravit trávení, pročistit organismus, je totiž všeobecně známo, že hubnout bude jedině připravený organismus. Zkuste české produkty, které jsou podle staré tradice čínské medicíny. Na Odkazu máte uvedeno, jak je to s hubnutím.

Zdroj: greneia-okg.webnode.cz/pro­ducts/nepritel-nejen-zen-nadvaha-obezita/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví