Lucie

Jak zhubnout?

Když jsem se vdávala,vážila jsem 53kg,nyní, po třech dětech mám 80kg.Nepřejídám se, ale v noci se budím hlady a nemůžu spát.Musím aspoň něco sníst, jinak třeba celou noc nespím.Jsem pak ve dne unavená,malátná a ospalá. Chci být zase krásná jako kdysi.Jako každý.Jak zhubnout, ať nenastane jo-jo efekt?

Nejlepší odpověď
LuciJe

Základní pravidlo hubnutí zní – více kalorií vydat, než přijmout. Tedy, kromě dietní stravy, po které byste rozhodně neměla mít hlad (je dobré jíst třeba i hodně často, ale převážně zeleninu) je dobré věnovat se pravidelně nějaké tělesné aktivitě. Osobně mám velmi dobrou zkušenost s klasickým cvičením v posilovně, ale obecně se dá doporučit jakýkoliv pohyb – běhání, jízda na kole, aerobic…

Další odpovědi
ina49

Já Vám můžu poradit aby jste se podívala na
www.istob.cz jsou tam zajímavé rady.
Ina

nikolkap

LuciJe:Ješě přidám že od 5. hodiny nejíst.