franku

Jak zformátovat disc a nahrát nový Windows Vista 32bit?Bootovací DVD a KEY klíč mám,ale potřebuji podrobně.Díky.

Doplňuji:
Windows se mi podařilo nainstalovat,ale disc se mi nenaformátoval a ani mi to nedalo nabídku na formátování.Ne­vím proč?

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zformatovat-disc-a-nahrat-novy-windows-na-notebook-bootovaci-dvd-a-key-klic-mam

Další odpovědi
Hlada

V BIOSu nastavit bootování z DVD.
Vložit DVD do mechaniky a restartovat PC.
Postupovat podle pokynů. Formátování HDD je součástí instalace.
Nainstalovat ovladače. Je dobré přpravit si je předem.

Hykam

Zřejmě protože, jak píše Hlada, je formátování HDD součástí instalace a děje se tak automaticky.
Dle čeho usuzuješ, že se HDD nezformátoval?

denim

Pokud nahrajes starsi win nez win 7 nebo win 8 mas moznist v instalaci zachovat stary windows z kteresho muzes doinstalovat chybejici drivery a potom ten stary windows muzes normalne vymazat aniz by to melo vliv na nacitani noveho win pri startu pocitace