Avatar uživatele
Protiva

Jak žena pozná, že je muž inteligentní?

Při jaké situaci si žena řekne o muži, že je inteligentní?
Ženy prý přitahují inteligentní muži, ale z mého pohledu co se týká inteligence vyloženě nenávidí.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, briketka10, marci1 před 4003 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Stačí nám,když muž řekne 2–3 věty.Způsob vyjadřování hovoří za vše.To žena pozná,za sebe mohu říct,že mě naopak inteligentní muž imponuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Každý člověk má sklon posuzovat inteligenci podle sebe. Muž by měl být přesně tak inteligentní , abychom si spolu rozuměli, abychom oba dva věděli, o čem ten druhý mluví, abychom stíhali navzájem své myšlenkové pochody. Muž by měl být inteligentní přiměřeně, poněvadž život s géniem by asi nebyl to pravé ořechové.Prefe­rujeme muže, kteří toho hodně ví, mají všeobecný přehled a mohou nám poradit

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
fcoop

To má víc rovin. Předpoklad je,že i žena není hloupá.
Což není zaručené.
Takže – jak se pozná inteligentní jedinec?
Žádný návod neexistuje.
Situaci,kdy by žena dávala na první schůzce muži test inteligence – tak tu rád viděl – užil bych si to.

Ale obecně platí,že bohatě stačí, aby protějšek „promluvil“ ---- a během pár minut bývá dost věcí jasných.

Není mi zcela jasná druhá část věty:
„Ženy prý přitahují inteligentní muži, ale z mého pohledu co se týká inteligence vyloženě nenávidí.“.

Kdo koho,nebo co vyloženě nenávidí?

Je to myšleno tak,že ženy zbožňují debily?

Ale ono je to vlastně jedno. Co?
Nějak se to všechno vytříbí samo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tvůj pohled asi není pohledem ženy. Věř tomu, že žena pozná inteligentního muže, a to muž ani nemusí promluvit. Stejně tak na první pohled žena pozná burana.
Pokud mluvíš o nenávisti (nebo podobných reakcích) na „inteligenci“ muže, tak to potom je spíše znechucení nad tím, že muž si hraje na něco, čím ve skutečnosti ani zdaleka není. Možná by rád na ženy působil jako inteligent, ale touha nějak vypadat, to ještě není pořád o tom, že takový skutečně je.
(A teď jsem byla pěkná „protiva“ já.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JuddH

Pozná. Je to žena.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Pozná to podle toho, jak muž jedná, jak se chová, co říká, jak jinak by to ještě měla poznat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Inteligentná žena to pozná a tej druhej to je jedno. Platí to aj naopak.
PS.
Inteligencia nie je len počet bodov IQ, je to aj súčet viacerých vonkajších i vnútorných informácií a prejavov konkrétneho človeka.
Niekedy sa inteligencia schováva pod mostom v špine a handrách…

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Zkusím to v Zemanově stylu :D

Podívejte se, problematika této vaší otázky spočívá již v její podstatě, věřte tomu nebo ne, ne každá žena dokáže spolehlivě definovat pojem inteligence, poněvč s tím mají dodnes problémy i leckteří odborníci.

Nechci tu rozebírat neurologii, je to nesmyslné přesvěčení…
Doplňuji:
Ale jistě v historii je přeci spousta žen, které se proslavili vědou, šachy, skladatelsvím, programováním aj. :D

Upravil/a: Sarrow

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To jsou velmi vyjímečné situace!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

to neni o inteligenci,ale o postaveni srdce.pokud ma muz vnimave srdce,vuci zene,je u mne nadprumerne inteligentni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek