Jak zemřela Amy Windhouse?

Už se přišlo na příčinu její smrti?

Nejlepší odpověď
anonym

25.07. 19:41 | Aktualizováno 26.07. 12:04 | tn.cz / Mediafax

Pitva britské zpěvačky Amy Winehouse, kterou policie provedla v pondělí, příčinu smrti neodhalila. Informuje o tom agentura Reuters.

Spekuluje se při tom, že za smrtí zpěvačky bylo předávkování drogami nebo léky. Ani jedna z hypotéz se však neprokázala.

Šokujícím výsledkům pitvy nejdřív nechtěli věřit ani samotní lékaři. Nestává se totiž příliš často, že by pitva neodhalila příčiny smrti.

O to více je zpěvaččina smrt obestřena záhadou. Svědectví z doby krátce před smrtí totiž nenaznačují nic o tom, že by Amy Winehouse uvažovala o sebevraždě. Na druhou stranu byly dostatečně známy její problémy s omamnými látkami, kvůli kterým musela dokonce přerušit či zrušit koncerty.

Její fanoušci se ale právem ptají: CO SE VLASTNĚ STALO? Je za tím nešťastná náhoda? A proč lékaři vlastně smrt Amy neodhalili?

Odpovědi snad přinesou výsledky dalších testů, které by měly být známy v průběhu příštích dní.

Rodiče a bratr zpěvačky v pondělí navštívili dům Amy Winehouse, který je doslova v obležení jejích fanoušků. Před domem ve čtvrti Camden v Londýně vyrostla svatyně populární zpěvačky se stovkami fotografií, plyšáků, květin a zapálených svíček.

„Děkuji všem, že přišli,“ uvedl Mitch Winehouse, když se zdravil s fanoušky své zesnulé dcery.