Meal

Jak ze starého e – mailu vše přeposlat na nový?

Mám email. Potřebuji všechny e – maily (doručené, odeslané, archiv atd..) přeposlat NAJEDNOU na nově založený e – mail. Jde to nějakým způsobem?

Odpovědi
McArthur

Ano, jde to, ale odpověď není shodná pro všechny e-mailové servery, kterých jsou minimálně desítky. Ne všechny e-mailové servery dokáží uložit obsah e-mailové schránky do souboru a ne všechny e-mailové servery dokáží naimportovat takto uložené archivy. Nejsnazší to bývá při změně e-mailové schránky v rámci jedné e-mailové služby.

Vedle přesunu zpráv může využít protokolu IMAP nebo synchronizaci.