lensen

Jak zdravě přibrat na váze?

Nejlepší odpověď
anonym

Jíst jídla s větším počtem kalorií než dosud.
Upravit jídelníček tak, aby obsahoval vyšší množství jídel moučných a bílého pečiva, méně dietního masa (to nahradit vepřovým nebo hovězím). Nevyhýbat se sladkostem a organizmus nešidit. Nezapomenout na přiměřený pohyb a zeleninu a ovoce.
Výsledek se nedostaví hned, ale určitě přijde.

Další odpovědi
Tata

Pokud chcete zrave přibrat na váze, to znamená nabrat svalovou hmotu, musíte vyhledávat kaloricky vydatnou stravu. To samo o sobě vám svalovou hmotu nepřidá. Musíte posilovat. V posilovně by to šlo, ale bylo by to o to držší. Nejidealnější je těšká osmihodinová práce. Skuste si třeba na zahradu nechat navést dva náklaďáka písku a každý den nakládat lopatou písek do většího koše(asi jako na brambory) a přenášet ho na druhý konec zahrady. Koš si vždy zvedněte na rameno, přeneste ho a vysypte. To opakujte každý den, osum hodin s jednou čtvrthodinovou přestávkou a za každého počasí. Dobrá je také dobývání pařezu. To je ale špatně dostupná každý den. Nebo štípání polen, tady ale nastává problém co s nasekanám dřevem pokud by jste to měl dělat denně osum hodin. Jako spestření k písku je to ale dobré. Pokud budete jen přijímat kaloriská jídla, tak jak bylo uvedeno v předcházející odpovědi, tak na hmotnosti určitě přibudete, ale bude to jen sádlo a to podle mně není zdravé přibíráni na váze.