Dodopolasek

Jak ZDARMA na Voyo a nebo kdo mi stáhne dnešní díl snídaně s novou?

díky moc každému machrovi, kdo by na tohle měl řešení
Doplňuji:
„Proboha proč“ není až tak úplně odpověď a v této situaci kladu otázku já, od Vás se čeká odpověď 😁

Někde se zadara regnout sice jde, ale pokud to umíte tak to udělejte, jsme sám zvědav jestli na to někdo má.

Jinak v rámci nějaké reportáže se ta objevil můj syn a má to pro nás archivní význam, aby alespoň někdo odpověděl na otázku.

Odpovědi
nanif

proboha proč?

Lukasy

Da se tam zaregistrovat a tyden mit sledováni zdarma.
Někde to stahnout

Beer4Real

Buď se tam regnete a mate první týden zdarma a nebo si to zrovna předplatit.
Žádná jiná možnost jak to nějak obejít bez placení není.
Tohle si Nova umí pohlídat.

mariohlas

Jestli jste takový lajdák, že nejste schopen uvést ani datum pořadu, tak Vám není pomoci …

iceT

Mariohlas,klient chce dnešní díl,teď už teda včerejší ze 7.února,já to píšu po půlnoci