Jak zdarma do španělska?

Chci si zajet do jižního španělska na pobřeží k moři,ale jak se tam mam dostat zadarmo?Jaký je nejlepší způsob?

Nejlepší odpověď
arygnoc

stopom.

pred 30-imi rokmi som tak pochodil celú južnú európu, bol som na ceste skoro rok, pracoval a žil s miestnymi.
fantastické spomienky ma hrejú do dnes.

Další odpovědi
dnb

Pěšky.....
Doplňuji:
nebo stopem

Kelt

Pěšky, na kole, vlakem nebo jiným dopravním prostředkem, třeba i letadlem, pokud se ti podaří se dostat na černo do dopravního prostředku. Když Tě vyhodí z vlaku, počkáš si na další spoj. Nebo stopem, nebo si najdi nějakou firmu, která dováží nebo vyváží zboží do příslušné země.