Avatar uživatele
anonym

Jak zchladit zapálená lýtka?

Doplňuji:
mosoj, no jasnočka

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, fcoop, Nazdar Bazar před 3525 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Odpoveď byla označena jako užitečná

Jedna blbost za druhou. Česílko co se děje? Potřebuješ body ?

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

To bude myšleno asi dvojsmyslně, tomu prvnímu zapálení se dá pomoct nějakým bílým jogurtem, nebo tvarohem, tomu druhému se nebraň, buď rád, že se ti zapalují 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

To" s" brzo zmizelo…
Touhu nezchladíš…
je nám všem dána

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MK44

Pro Česílka: No heleďte, pane kolego, schrábnout bod a prdnout tam nominaci, aby jiní nedostali, to se nedělá! To Vám nikdo neporadí. Jen takový dobrák jako jsem já! Pokud jde o kůži, má pravdu Samba. Zkuste jogurt! Pokud nejde o kůži, ale o Vaše city, tak má pro změnu pravdu zase Samba. Jste v tom až po uši a nikdo Vám nepomůže. Pokud ale jde o někoho jiného, můžete ho možná zachránit. Předveďte mu nějaké reálné manželství! Možná zrovna to Vaše, já nevím. Nic ve zlém, že? Když tak určitě najdete nějaký vhodný příklad ve svém okolí. To přece nemůže dát práci! No nemám pravdu?

😉

před 3525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

mosoj, klidně si do mne řežte, zažil jsem 7 let klacky pod nohy a přesto je JPO města zařazena do IZS, vybavena a respektována.
Tady je to procházka rájem. Jen se usmívám nad tvým rejpáním. S gagaga jsme měl pravdu, mimo ten ban, ačkoliv jsem měl málo střípku k poskládání. Občas by sis měl připomenout mlčeti zlato. 🙂

před 3525 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
gagaga

jeste se chlapi poperte ! :(
budte ( budme ) radi , ze je tu uz klid
:p

  • iv-

před 3525 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek