Jak zchladit zapálená lýtka?

Doplňuji:
mosoj, no jasnočka

Nejlepší odpověď
mosoj

Jedna blbost za druhou. Česílko co se děje? Potřebuješ body ?

Další odpovědi
anonym

To bude myšleno asi dvojsmyslně, tomu prvnímu zapálení se dá pomoct nějakým bílým jogurtem, nebo tvarohem, tomu druhému se nebraň, buď rád, že se ti zapalují 🙂

anonym

To" s" brzo zmizelo…
Touhu nezchladíš…
je nám všem dána

MK44

Pro Česílka: No heleďte, pane kolego, schrábnout bod a prdnout tam nominaci, aby jiní nedostali, to se nedělá! To Vám nikdo neporadí. Jen takový dobrák jako jsem já! Pokud jde o kůži, má pravdu Samba. Zkuste jogurt! Pokud nejde o kůži, ale o Vaše city, tak má pro změnu pravdu zase Samba. Jste v tom až po uši a nikdo Vám nepomůže. Pokud ale jde o někoho jiného, můžete ho možná zachránit. Předveďte mu nějaké reálné manželství! Možná zrovna to Vaše, já nevím. Nic ve zlém, že? Když tak určitě najdete nějaký vhodný příklad ve svém okolí. To přece nemůže dát práci! No nemám pravdu?

😉

anonym

mosoj, klidně si do mne řežte, zažil jsem 7 let klacky pod nohy a přesto je JPO města zařazena do IZS, vybavena a respektována.
Tady je to procházka rájem. Jen se usmívám nad tvým rejpáním. S gagaga jsme měl pravdu, mimo ten ban, ačkoliv jsem měl málo střípku k poskládání. Občas by sis měl připomenout mlčeti zlato. 🙂

gagaga

jeste se chlapi poperte ! :(
budte ( budme ) radi , ze je tu uz klid
:p

  • iv-