jak zbohatnout navod

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

poměrně slušný návod dává Robert T. Kiyosaki v knize "Bohatý táta - chudý táta" a dalších knihách o tom, jak dosáhnout finanční nezávislosti. Jejich seznam zde:
http://cs.wikipedia.org/…

Další odpovědi:

Zlatý

Stát se nepoctivým politikem.

Zlatý

I kdyby ti to bohatství někdo servíroval přímo pod nos a na stříbrným talíři: NECHTĚJ HO, NEBER HO..a s 'Díky' zdvořile odmítni. Peníze ještě nikdy nikomu opravdový štěstí nepřinesly, to mi věř.
Když mi umřel táta a my v první řadě potřebovali PSYCHICKOU pomoc, rodina se na nás vyprdla - báli se nám zkrátka podat pomocný prst, aby jsme se nááhodou nechytli celé ruky (a krom psychické podpory nežadali i tu podporu finanční). Vztahy mezi náma ochladly tak moc, že momentálně vlastně žádný nejsou.
Kvůli prachům a majetku se do krve rozhádala babička s tetou - a vzhledem k tomu, že obě jsou palice dubový a babi už má svoje roky, nevěřím, že ty dvě se ještě stihnou usmířit.
Byly teď Vánoce. Dva dny před Štědrým dnem skončilo moje desetiletý přátelství s člověkem, se kterým jsem toho prožila docela dost. Držela jsem mu palce, když celej nervózní maturoval a dělal přijímačky na vejšku. Mrtvá strachy jsem chodívala spát v době, kdy se kvůli nešťastné lásce chtěl sebevraždit. Když si naplno uvědomil, že je 'jinak orientovanej', neodsoudila jsem ho a upřímně jsem mu přála klid v duši i rodině.

Měla jsem ho ráda vždycky...přestože poslední roky jako by se 'vybarvil' a ukázal svou pravou tvář (nebo že by mě jenom spadly růžový brejle? Hmmm, taky možný).
Já bych ale NIKDY nedokázala udělat to, co on mně udělat dokázal. A beze studu.
Mně, dlouholeté kamarádce.
Mně, která by pro něj udělala první-poslední.
Mně...
Mně...
...a kvůli penězům.

Dej na má slova: peníze jsou ten největší ksindl na světě.
A čím míň jich k životu nutně potřebuješ (a tím pádem taky máš), tím líp.
Jestli jsi aspoň relativně zdravej normální chlap, buď štastnej a spokojenej i s tímhle 'málem'.
Je to totiž víc, než si momentálně vůbec dovedeš představit.

Stříbrný

no prací to nebude :-)

Zlatý

Lidi, prosím příště než začnete odpovídat, mrkněte se na profil tazatele - jeho výpověď o sobě jakož i na strukturu a zaměření otázek. Pak možná někteří zjistí, že plácají docela nechutné blbiny.

Bronzový

Bud´poctivě dělat od nevidím do nevidím,nebo se stát (byt´ i podprůměrným)politikem.Nebo vykrádat banky s tím ,že se dřív nebo později stane,že ty peníze nebudete pár let potřebovat .

Zlatý

Zásadní otázka co je to bohatství. Mít hodně peněz a taky hodně těch kteří závidí a podtrhnou kde mohou a nebo přiměřeně přátel kteří pomohou a nepodrazí.
Je dost lidí, kteří vsadí na přiměřený příjem a mít v okolí dobré lidi. Je to skoro těžší než být jen bohatý

Zlatý

kožený to ví...

;)

Bronzový

To by mě taky zajímalo!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.