M.a.j.k.e.e.

Jak zbavit dotykový displej škrábanců?

Odpovědi
VelkejDíDí

Vrátit se včase a koupit si na ten displej fólii 😁 anebo si displej/sklíčko na displeji vyměnit (ale to už snad ani u nových telefonů nejde, ne?) Jinak si nejsem jistá, že by to šlo nějak odstranit..

marci1

Nijak. Pokud před užíváním nenalepíte fólii, tak se s tím myslím už nedá dělat nic.

Dochy

Drobné škrábance se někdy pod nalepenou folií „ztratí“ (lepidlo s trochou štěstí ten škrábanec zaplní a on pak nebude vadit – tedy dokud tu folii nestrhneš)