karel4

Jak zbalit holku kterou miluju

Nejlepší odpověď
tatanka

Karle, jseš jiný a dalo by se říci, že dle Tvých dotazů i marný, mírně řečeno otravný. Děkuji za žádnou otázku.

Další odpovědi
makinns

Zkus se řídit vlastním instinktem nebo ji oslovit ;)

Banshee

Nevím jak ostatní holky, ale já bych rozhodně chodila jen s inteligentním klukem. Podle mě nemáš šanci :)

aramah

Proč tak vyjíždíte na toho karla?
Nikdo ho neznáte proč ho posíláte pryč?
Je jdnoduchý je svůj. Žij a nech žít…

Drap

Karle, rozmysli si to. Nevím jestli se najde taková, která by byla schopna a ochotna tvoji lásku opětovat.