smoulinkaq

jak zazimovat kaktusý v panelovem bytě?

Nejlepší odpověď
marci1

„Kaktusy potřebují v zimě období klidu, chlad a sucho. Vůbec je nezaléváme.
Sucho jim z výše uvedených důvodů vůbec nevadí, naopak je chrání před hnilobou.“ 🙂
Podrobněji ve zdroji :

Zdroj: http://www.ire­ceptar.cz/zah­rada/pokojove-rostliny/prezi­movani-kaktusu/

Další odpovědi
anonym

Kaktusy v panelovém bytě nezazimuješ,pot­řebují chladnější prostředí bez zálivky,dej je někomu,kdo má třeba chladnější byt nebo domek,na jaře si je vem zpět.Já kaktusy dával domů ted v pátek ze skleníku,jsou v chodbě,kde je teplota cca,do 15celsiů,na jaře je dám z5 do skleníku a jsoun tam až do prvních mrazíků.