Miroslavst

Jak zavíráte dveře od auta-taky vás bere prcek, když spolujezdec zavírá dveře plesknutím ruky na okno?

Všimli jste si, že dveře od auta mají rám, popř. ve spodní části dveří není sklo a tudíž je dost místa, kde dveře uchopit a zbouchnout je?
Taky vás bere prcek, když na vyleštěném okně vidíte plesknutou ruku, jak někdo dveře zavírá?

Nejlepší odpověď
iceT

Dvere od auta zaviram tak,ze pri vystupovani chytnu dvere za cast pod sklem a levou rukou je pribouchnu ,nevsimla jsem si,ze bych nekdy chytala na sklo.
Ale jak to popisujete,to by me asi cip strelil.

Další odpovědi
hanulka11

Nikdy jsem si nevšimla,že by někdo plácal při zavírání na okno- to snad ani není možné??????To by mě vzal čert

anonym

Jinak dveře nezavírám,předtím je ale nutno ošetřit si ruku kůží od špeku.