boza

Jak zavařovat domácí vyuzené klobásy.

Prosím o radu, jak zavařovat domácí vyuzené klobásy. Děkuji

Nejlepší odpověď
Tlaky

Nechápu,proč zavařovat klobásy,notabene domácí? Kolik let je chceš uchovat? Stačí je přece nechat viset na suchém místě a vydrží tak dlouho,než se zkonzumují!!

Další odpovědi
hanulka11

sama je nedělám ,ale pročti si to zde ,jsou zde dobré zkušenosti a rady

http://www.zah­rada.cz/forum/krby-grily-a-udirny/uzeni-domacich-klobas-247165/?kotva=uzeni-domacich-klobas-247345

anonym

Nejlepší je klobásky ještě horké dát do sklenic,přidat jednu-dvě lžíce vody,uzavřít a sterilizovat jednu hodinu.Ješte jednu radu na konec. Při výrobě klobás dbej,aby byly menší než sklenice,proto že krájené klobásky trochu vyvaří!

bombastic.1

Uzené klobásy nezavařujte,pokud jich máte hodně a chcete je uchovat delší dobu zalíjte je do sádla.Dříve se tak uchovávalo i syrové maso.