Nidika123

Jak zaujmout kluka ?

Strašně ho miluju, jenže je starší a chodí do 9. třídy, takže za chvíli odejde na jinou školu. Jsem o rok mladší. Jednou jsme spolu byli ve třídě a trochu pokecali.. celkem často ho vídám, ale jen ve škole třeba na chodbě, co mám dělat abychom se zase začli bavit ? Říkala jsem to kámošce a ta říkala, že ho mám pozdravit nebo do něj nějak narazit.. ale je to trochu trapné.. Když jsem ho nikdy nezdravila a teď najednou.. Mám ho na Facebooku v přátelích ale nic si nepíšeme. Poraďte prosím co mám dělat, jak se s ním bavit.. Díky

Nejlepší odpověď
Michaela.Ch

Nesmíš se bát ho oslovit jako první, protože některý kluci jsou pěkně natvrdlí a nikdy se s tebou nezačnou bavit jako první. Jestli se stydíš tak mu nejdřív napiš na Facebooku v těch přátelích piš si s nim týden nebo dva a pak ho zkus oslovit i ve škole když se budete znát. A pak už je to jen na vás :)
PS: Doufám že ti to s ním vyjde na 100%

Další odpovědi
NemamSlov

ked sa ho hambis osobne oslovit tak teda skus cez fb, napis mu proste ahoj a cakaj ci odpise, potom nadviaz koncerzaciu ako sa ma a uvidis ci sa bude chytat alebo nie, mozno aj on caka na prilezitost a ked mu napsies dostane ju.....niektori chlapci cakaju na prve kroky od dievcat :)

Reezo

nejdůležitější než se zamiluješ zjistit, jestli to ta osoba bude schopná opětovat. Kdyz má o tebe kluk zájem tak zvýší svou aktivitu vůči tobě. Zase máš výhodu, že už jste spolu komunikovali, tak by ti to nemělo být hloupé ho oslovit, a prohodit pár slov. Aspoň jak se má atd… Případně, ho zkusit vytáhnout někam ven.
Co ti nedoporučuji, tak mu hned říkat, že jsi do něj úplný blázen.

Fyzik

Michaelo, my nejsme natvrdlí! :) Jen jsou prostě kluci, kteří se stydí – je to čistě jen strach z odmítnutí. Pokud to není eunuch a ty o něj projevíš zájem, tak pookřeje a je. Napiš mu na FB, ale taky za ním normálně choď se bavit – někdy holky zamrznou na internetové komunikaci a jinak si ho jakoby nevšímají, a to je dost matoucí.

Hodně štěstí.

Mariuhana007

Souhlasím s Michaelou
Skus se s ním zacít bavit jako první,Treba se mu líbíš ale stidý se
Jestly se taky stidýs tak skus mu treba psat na Facebooku mesice,a pak spolu muzete treba neco navrhnou jít ven atp.

Doplňuji:
At ti to dobre dopadne drzím palce :)

horaad

Nesmíš se bát na něj promluvit, sice jsem v 5.třídě, ale také jsemuž měla takovýhle období. Prostě mu řekni AHOJ a jestli ho opravdu miluješ řekni mu to.