Pokročilý

Jak zaujmout jeho pozornost?

Je mi 18, v oblasti vztahů jsem stále nezkušená (nikdy jsem s nikým nechodila - ani jsem se na to nějak nesoustředila), každopádně jsem teď přes kamaráda poznala jednoho kluka, no a jak jistě teď už čekáte, líbí se mi - a to fak, že dost. Vídám se s ním jednou týdně, když jdeme s partou na pivo, on chodí s náma ...
Jenže ten čas, kdy spolu jako parta přestaneme do hospody chodit je vážně omezená - maturujeme a pochybuju, že později někdo bude dělat něco jiného, než se učit (prosím v odpovědích nijak nenavazujte na toto téma - jako 'Omezená, proč?' Prostě to berte jako fakt, že se prostě dejme tomu někdy v lednu dozajista přestaneme stýkat - jsou k tomu i jiné důvody, ale to by bylo hodně zdlouhavý.)

Takže osvětlení situace už je na světě a teď ještě k té otázce...

Chtěla bych vědět, jak ho zaujmout, pomalu mu dát vědět, že se mi líbí. Prosím vás, berte ohled na to, co jsem psala na začátku, že jsem v tomhle směru nezkušená a že jsme ve společnosti.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Ahoj.Tutéž otázku si kladu jako kluk se zájmem o holku.Jsem taky nezkušený[zejména v navazování kontaktu(nepoznám, že mi něco naznačuje,dává najevo, řeči těla moc nerozumím, tyto věci raději říkat narovinu)] a o něco starší než ty.

Další odpovědi:

Zlatý

Nepřemýšlej - ..." jak ho zaujmout, pomalu mu dát vědět"..., prostě si s ním při vhodné příležitosti popovídej - a jestliže najdete vzájemnou shodu názorů, klidně mu navrhni další schůzku/y.
My, chlapi, jsme taková ´trdla´ a na jemné náznaky obvykle nereagujeme (nevšimneme si jich - musela bys jemně naznačit kladivem nebo klaksonem), preferujeme jasnou a otevřenou domluvu...
;-)

Taky jestli můžu říct názor za chlapy, tak jemné náznaky na mě moc nefungují resp. mi to kolikrát dojde až třeba po několika hodinách...

Zlatý

Jak píší pánové, pomalé jemné náznaky u mužů nezabírají, oni je nevidí. Řekni mu to přímo. :-))

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.