ZIU 682

Jak „zatopit“ šéfovi svým odchodem z práce?

Co udělat když dám výpověď z práce, abych zkomplikoval život svému šéfovi? Nechci udávat nebo na něj posílat nějaké kontroly. Ale co se obvykle dělává? Když je člověk ve výpovědní lhůtě, tak jde na nemocenskou nebo nějak podobně?
Nebo mě napadlo zabránit tomu, aby si šéf na mé místo nikoho našel. Protože je to taková práce, kde já musím zaučit nového pracovníka, tak bych vždycky tomu novému budoucímu adeptovi říkal, jak je ta práce otřesná a on by proto nenastoupil. Takhle by to bylo několikrát, mezitím by přišel konec výpovědní lhůty a šéf by měl smolíka, protože na mém místě nikoho neměl díky mé propagandě :D
Nějaké jiné fígle?

Nejlepší odpověď
terry

Nikdy jsem šéfovi nezatápěla.
Je to pod mou úroveň.
Pokud si to zaslouží, zatopí si časem sám.
Dělej tak, abys žádného šéfa mít nemusel. Tj. buď šéfem sám sobě.

Další odpovědi
xxx3

jestli tomu dobře rozumím, tak se tady ptáš, jak se nejlépe pomstít šéfovi. A k tomu ti mají napomoci lidé, kteří neznají ani tebe, ani šéfa a hlavně důvody, proč by se mělo šéfovi „zatápět“. A po pravdě řečeno, mstít se komukoli lze považovat za dětinské jednání. Pokud šéf v něčem porušuje tvá práva, je samozřejmě na místě se bránit, nebo podat výpověď, proti tomu jistě nikdo nemůže nic namítat, ale vymýšlet schválností a ještě se ptát dalších lidí, jak někomu co nejvíce „zatopit“....­..možná máš špatného šéfa, ale ty sám máš také dost velký problém, který bys měl u sebe začít řešit.

Lukáš Rusek

Nemusíš se starat o nějakou odplatu prostě jdi pryč a nebo ti to řeknu stručněji:Nemusíš se starat o odplatu na šéfa prostě dej výpověď a tím to hasne nemusíš nic dál řešit jo a ještě ti něco doporučim:Najdi si práci kde není šéf :) a máš to vyřešený

mosoj

Jo, jo. Takový jako ty jsem měl rád jak osinu v pr… !

Vždy se to podařilo vyřešit.

jáára

Gentleman se nemstí, gentleman trestá.

Zdroj: seriál Hospoda