Jak zastavit smich ?? 🙂 Galaxie dala pred chvili otazku , kde sezene svetr se sobem .. prectete si odpoved venkovana..

stoji vazne za to. 🙂 -iv-

Nejlepší odpověď
tom004

Svetr se sobem je v pohodě.Jiná by byla,kdyby sháněla soba se svetrem. 🙂

Další odpovědi
anonym

Drahá snoubenko, protože ses ještě nenaučila vkládat odkazy (link), činím tak za tebe i pro ty ostatní, méně zasvěcené.
P.S. Mě stačí si vzpomenout na tvé počáteční odmítnutí a hned mne přejde jakýkoliv smích.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kde-sezenu-svetr-ze-sobem

briketka10

stačí šlápnout do toho co vytvořil pes a páníček to nesebral smích 100% přejde na tutti mě vždycky..
naše vesnice je zamořená

Alesh

jj, dobrá byla … 🙂 … pobavil.

bubukaa

jak zastavit smích :) – zmáčkni si nos
ps: jo dobrá odpověd :)