Garlon

Jak zařídit, aby strom uschnul?

Jak zařídit, aby zeschnul strom bez motorové pily ? Nějaké chemické přípravky ? děkuju za případné odpovědi

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Podobná otázka zde již byla.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-udelat-se-sousedovic-stromem-aby-nenapadne-uschnul-a-k-nam-nelitalo-listi
Odpovím ti takto:
Ty jsi ho určitě nesázel a tudíž nemáš žádné právo ho ani ničit.
Nezapomeň kam bysme to dopracovali, pokud by každý chtěl nějaký strom jen proto, že mu např. překáží zlikvidovat.

Další odpovědi
led

Ja vám to poviem a potom prídu na mňa greenpeace…
Skôr naopak, stromov je málo…

venkovan

Řekl bych, že víc potřebuješ kopnout do zadku. Nauč se využívat služeb které ti ten strom poskytuje. je jich víc než si myslíš.
Mimochodem, Garlon letos končí.

Chytrolín

Roundup a je po něm.