Malka

Jak zařídit, aby se mi Skype 4,2 sám nepřeinstalovával na Skype 5,1 ? Poradíte?

Doplňuji:
pro Dědvševěd: děkuji, ale ani tohle mi nepomohlo…
pro Bedy: na verzi 4,2 jsem si zvykla (jsem už starší člověk)a vyhovovala mi více, než 5,1…no a verzi 6 nevím,jestli ji zvládnu…

Nejlepší odpověď
Bedy

A proč chcete používat starou a děravou verzi Skype? Není to zrovna bezpečné. Ty aktualizace zalepují díry, které se dají zneužít různými viry. A věřte, že po Skypu těch virů leze taky dost – pak se lidi akorát diví, že jim nejde to, vyskakuje jim to a to.....
Nainstalujte si prosím nejnovější verzi 6.0 – šup do Skype-Nápověda-Vyhledat aktualizace.
Doplňuji:
Ale vždyť je to ve finále furt stejné, je to na jedno brdo. Opravdu se ničeho nebojte a tu aktualizaci prosím udělejte.
Prošlé mléko s hezčí flaškou byste snad také nepila, ne?

Další odpovědi
anonym

Po instalaci 4.2 honem kliknout na nastavení a tam odškrtnout neinstalovat aktualizace.
Nástroje-nastavení-rozšířené-vypnout automatické aktualizace

mosoj

Máš pravdu aktualizace se nějak ovlivnit nedají.
Skype téměř nepoužívám a stejně ji mám zaktualizovanou na verzi 6,0.
Možná že jsem někdy odklepl povolit ale nejsem si toho vědom.
Nic takového jak píše Dědvševěd v menu nemám !!!!

Malka

Pro Dědvševěd : Děkuji za radu, už jsem to udělala 3× a stejně se mi přeinstaloval na 5,1 … 🙂