Avatar uživatele
Miisa

Jak zařídit aby naše kočka nechodila na silnici?

Naše kočka chodí na silnici a já se bojim že ji tam něco zajede. Nevidim žádný řešení jak zabránit tomu aby tam chodila. Doma být pořád nemůže, na vodítko by si nezvykla. Napadlo mě to zařídit nějak aby se tý silnice začala bát. No nevim děkuju za každou radu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5078 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Pokud vím,tak s tím se nic nedá dělat,jedině doufat,že bude opatrná a řidiči,že budou ohleduplní a budou brzdit a vyhýbat se jí.
Doplňuji:
Ještě mě napadlo,že naše známá postavila kočkám na zahradě voliéru a pouštěla je jen do ní,aby jí neběhaly na silnici.

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BENYTA

Může vám to připadat směšné,ale já jsem všechny kočky učila bát se silnice skrytá za křovím či jinou překážkou a vždy,když se rozhodly přejít,spustila jsem…hluk,syče­ní,tleskáni…nej­líp fungovalo KŠŠŠŠŠ! Po čase jsem je pozorovala,před silnicí se rozhlížely,jakýkoli zvuk je zastavil,šly vždy,až bylo absolutní ticho.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Zabránit se tomu opravdu nedá jediné brát kočku ven na rukách jít s ní někám na louku a tam jí pustit.Řidiči musí dávat zkrátka pozor když vaši kočku uvidí aby se jí něco nestalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

To asi nejde.
Ale velká voliera je dobrý nápad.
Já jsem kocoura nechala vykastrovat a teď nikam daleko nechodí. Venku je často, ale prochází se jen po blízkém okolí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Muj pes ma spec. obojek ,ktery reaguje na vymezene pasmo – kruh kolem domu,ktery je v dostatecne vzdalenosti od silnice ,aby tam nevbehl.Pokud se pes priblizi nastavene vzdalenosti,tak mu obojek zapipa a oznami mu,ze dostane maly el. sok,takze se pes obrati zpet do kruhu.Samozrejme jsem ho k tomu musel vytrenovat a praporky oznacit max. vzdalenost od domu,kde mam uprostred zapnuty ten vysilac.
Nevim vsak ,jestli se to da pouzit i na kocky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Naše kočka tam chodila do te doby,než ji srazilo auto,naštěsti to přežila.Dnes se na silnici,už nejde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kočíčí

Požádat na úřadě o zrušení silnice, já mam kousek od domu vlakové koleje ahoj

Zdroj: kočičí

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zvířata