Deli

Jak zareaguje Vaše rodina, když najde na netu Vaši fotku, na níž budete zachyceni jak vesele popíjíte a pak pospáváte..?

Jde o to, že moje tchyně našla na netu fotku mého manžela, jak na rockovém konzertu exuje piva a pak podřimuje na lavičce. Nic světoborného, řekla bych. Ovšem tchyně svého syna (třicetiletého) seřvala jak klučinu. Prý: Co tomu lidi řeknou?
A co Vy a Vaše rodina, přišlo by Vám to nevhodné, jaksi „přes“ nebo ne?

Nejlepší odpověď
Elk

Asi bych se tomu zasmál. Jestli tam není nic choulostivého, tak o nic nejde a bude mít památku.
Možná měla tchýně štěstí, že kdysi internet a mobilní foťáky nebyly…možná bychom se divili.

Další odpovědi
anonym

Ja bych vynadala synovi , ze me nevzal sebou !! 🙂 -iv-

led

Tento problém som vyriešila už dávnejšie.
Nik nesmie zverejniť – kdekoľvek – moju fotografiu bez môjho súhlasu. Je pritom úplne jedno, či chváli alebo haní. Žiadni paparazzi!

  • Moje súkromie je moje súkromie
  • môj spánok je môj spánok.

dědapetr

Nereagoval bych nijak,je dospělý a plnoletý tak ať si dělá co chce.Za svoje činy je sám odpovědný.Mě se to netýká tak to neřeším.

iceT

No bože,to se toho stalo-řekla bych já.Může to být i úsměvné,ale pokud je tchyně trochu prudérní…myslím,že na netu jsou k dispozici mnohem horší fotky a videa…Krom toho Váš manžel je snad plnoletý…
No třeba na fb jsou k mání fotky …náctiletých,jak pijou a pospávají,a jejich rodiče to ani neví,no.
Co tomu řeknou lidi se asi dnes moc nenosí,řekla bych,čím víc je člověk zviditelněný,tím líp,ale jak pro koho.Viděla jste třeba Prostřeno minulý týden ve středu?Tak to byla síla,doporučuju se podívat.