zjentek

Jak zarazit osobě s trvalým pobytem na témže místě jako vy, aby si na noc lehala k vám do ložnice!?

… když vy ji tam nechcete?
Osoba stejnýho trvalýho pobytu, natažená ve vaší ložnici.

Ad Drap: Měl jsem na mysli legálně. Přesdržky a jiné by připadaly v úvahu, ale to je porušení zákona a voda na mlýn toho, kdo si k tobě do ložnice přitáhne matraci, když tedy u tebe v bytě má ten pobyt!

Nejlepší odpověď
briketka10

Nechat ji tam spinkat a nedráždit 😁
haf haf

Další odpovědi
Drap

Zamykat ji na noc do skříně.

led

Pes väčšinou (ak niekoho neráči) vycerí zuby, skúste to aj vy.
Medzi ľuďmi je to otázka dohovoru.

anonym

A proč s takovou osobou vůbec sdílet stejný byt/dům? Buď vykopnout, nebo odejít…záleží ovšem, komu daná nemovitost patří, popřípadě na koho je psaný nájem. Jednoduché řešení. Když ale nechcete/nemůžete odejít, tak to lze řešit gaučem…popřípadě pěkně na trampa spacáček a karimatku. Nevidím však důvod, proč něco takto lámat přes koleno…někoho u sebe doma nechci, tak ať letí (nebo vždycky je lépe, když je člověk sám a má klid…než neustále něco řešit a hádat se)