KamČůZeK

Jak zapůsobit na nové spolužáky?

V záři jdu na střední školu a chci zapadnout a najít si přatelé. Ale na zakladce nejsem oblibený, a mám strach že mě tam lidi nebudou mít rádi stéjně jako na základce.

Nejlepší odpověď
roxy52

Nikdy se před nikým nepovyšuj,ani se před nikým neponižuj.

Další odpovědi
gnosis

jak uz psali jini, bud svuj, nikomu se nevnucuj, a nebud neprijemny, protoze tak jak ty lidem, tak lide tobe. netvar se ublizene ani vystrasene, spis jemne sebevedome – a na nervozitu prvni den ti pomuze zvykacka.

sejtanka

Buď svůj a nesnaž se napodobit ostatní,na střední je většinou situace jiná než na základce.

Terryle

Heleď, přesně to samý jsem řešila já. A na gymplu jsem potkala lidi, kteří se mi stali fakt přátelema a je mezi náma něco až neskutečnýho…
Buď takovej, jakej jseš, a buď v POHODĚ. Jdeš mezi nový lidi s čistým štítem, nebudeš kolem sebe mít starý spolužáky, co Tě nemusej.
Buď v pohodě, usměj se, bav se s každým, snaž se poradit nebo pomoct.
Časem se vykrystalizujou lidi, se kterýma si budeš mít víc co říct… a snad mezi nima najdeš přátele. Držím Ti pěsti :o)

panenka

Chovej se přirozeně na nic si nehrej když bude někdo s něčím chtít pomoct tak mu svou pomoc vždy poskytní .Uvidíš že časem to přijde samo a že najednou budeš mět hodně kamarádů a kamarádek kolem sebe.