LucaMata145

Jak zapúsobit na kluka?

Jak zapůsobit na kluka?

Nejlepší odpověď
quentos

buď sama sebou (!), spoléhej na svůj přirozený šarm, na svůj přirozený úsměv, občas zapřeď nevinný rozhovor a počkej, až to „zajiskří“… můžeš ho třeba i někam pozvat; kluci každopádně ocení, když ser holka nenechá jen pasivně „lovit“. Jen tak dál a víc takových
Doplňuji:

  • … když se … oblíbený překlep ;{D kdo měl ten nápad dát E a R vedle sebe

Další odpovědi
panenka

Pokud se ti nějaký kluk líbí skusila bych ho oslovit a zeptat se ho jestli by s tebou nešel třeba na zmrzku,a podle jeho reakce uvidíš zda se mu líbíš i ty .

člověk

zaleží kolik ti je let,náctiletým doporučuji přímo oslovit a zeptat se jestli by měl zájem o tvé přátelství,ať se netrápíš.a cetiletým to samé z nabýdkou sexu,a sátileté musí chodit s gulášem kolem baráku

Michal

Nepřetvařovat, se chodit moderně oblečená a občas se usmát.To by mělo stačit.

klaricek

mno otázka "prosím tě ,nevíš kolik je hodin? " .. funguje vždycky :) kdyžtak kluk musí mít pocit ,že má situaci pod kontrolou , a že je to vlastně on kdo někoho loví :D ..