Kelt

Jak zapsat tuto událost?

Zítra se mění čas, takže do 3 hodin se jede podle LČ ,pak je znovu 2 hod dle ZČ. Jedna událost se stane 2:30 LČ, další se stane 2:30 ZČ.Jeden člověk bude svědkem jedné události, druhý bude svědkem druhé.Ten první pak upraví hodiny pro ZČ. Oba budou popisovat, co viděli.Co když se bude jednat o trestný čin a detektiv má rozhodnout. Děkuji.

Nejlepší odpověď
isteron

Máme predpísané, že v čase od 23.h do 4. h musíme pri časových údajoch napísať aj označenie času, ktorého sa ten údaj týka . Napr. 2,53 h LČ, alebo 3,03 SEČ. Zamestnanci v nepretržitých prevádzkach to vedia.

Další odpovědi
Lamalam

Letní čas je umělá vymyšlenost. Obě události bych popsala podle skutečného, tj. astronomického ča­su.

Mc Merkurion

isteron to napsal přesně: v den,kdy se mění čas,se v tuto hodinu uvádí i o jaký čas jde…ako zamestnanec v nepretržitej prevadzke to viem…