Mattama

Jak zapsat bibliografii knihy s více tituly?

Když jsem četla např. Kytici, bibliografii jsem zapisovala takhle:
Erben, Karel Jaromír: Kytice (Pověsti národní), Československý spisovatel, 1988, 129 stran

Teď mám číst O myších a lidech od Steinbecka, ale mám knížku, ve které je jak tato novela, tak i dílo Na plechárně. Jak bibliografii zapsat v případě, že je více autorů vím, ale jak ji zapsat tady, když je více děl od stejného autora v jedné knize?
Takhle? Steinbeck, John: O myších a lidech a Na plechárně, Státní nakladatelství krásné literatury a umění Praha 1965, 276 stran
Nesedí mi tam to „a“ mezi dvěmi díly…
Moc děkuji.

Nejlepší odpověď
annas

Název knihy napište tak, jak je na obalu Mám starší vydání v edici Světová četba a název takto: O myších a lidech / Na plechárně. Někde jsem viděla místo lomítka dvojtečku. Pokud máte na obalu a, tak byste je měla napsat.

Neuvádím autora a vydavatelství atd.
Jenže „Plechárna“ je román," Myš" novela. U vydávaných knih v knižnici „Světové četba“ je uvedené např. u knihy Kulička. Próza (3 povídky: Kulička, U Tellierů, Slečna Fifi).

O myších a lidech / Na plechárně. Próza – novela a román.