draštice

jak zapojit vánoční osvětlení aby neblikalo

mohou tam být všchny barvy nebo některá ne? jedná se spojený řetěz různobarevných světýlek.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Princip blikání je jednoduchý obvod se 2 tranzistory a kondenzátory.

Stačí tento obvod „překlemovat“

Pak je důležité to zaizolovat, zvlášť pokud je to na napětí 230 V

Další odpovědi
tom004

Záleží na tom,jaký řetěz to je.Pokud je to jednoduchý řetěz,který se rozbliká pouhým zasunutím zástrčky do zásuvky,tak je k blikání použita žárovička s bimetalem.Na pohled vnitřek vypadá jak polovina kancelářské sponky.Tu stačí vyměnit za normální žárovičku,a je po blikání.Je to vždy „žárovička“ na začátku další barvy.

koreg9

Hodnocené Vánoční osvětlení tip https://www.vanocni-osvetleni-retezy.cz/ zdobí každým rokem baráček

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.