čížek

Jak zapojit v koupelně světla ???

tak, aby jeden vypínač ovládal světlo nad vanou a druhý vypínač ovládal světlo nad zrcadlem. No a třetí světlo (to hlavní), aby svítilo, když svítí první nebo druhé (nemá svůj vlastní vypínač. Při dodržení všech bezpečnostních zásad samozřejmě.

Odpovědi
NikkiHeat

Po pár kopancích a vyhořelých jističích jsem pochopil, že není nad to přenechat tuto činnost elektrikáři.

Drap

Dvojvypinač na k oběma připojit hlavní světlo.

magorvkleci

Potíž zřejmě je, že když bude zrcadlo a vana paralelně ve dvou větvích, každá se svým vypínačem, a za nimi hlavní světlo zapojené sériově, tak při rozsvícení světla u zrcadla bude objímka světla u vany živá (a naopak).