Falcon

Jak zapojit router?

Mám počítač,koupil jsem si Notebook a chci si koupit Router.
Myslíte si,že to zvládnu,jako laik zapojit,nebo budu muset zavolat nějakého odborníka.Bude mě to nějak navádět? A bude chtít nějaké hesla od počítače nebo IP adresy apod.? Myslím ten Router,co bude po mě všechno chtít.Díky

Nejlepší odpověď
Miroslavst

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prosim-poradite-mi-koupila-jsem-si-routr-a-chtela-zapojit-dalsi-pocitac-ale-nejde-mi-to

Další odpovědi
anonym

nedávno jse routr zapojovala,taky mi řekli že to nic není,že funguje jako rozdvojka,ale nešlo to,volala jsem na servis a tam mi řekli že musím přenastavit celý jeho výrobní program,a kdyby přijeli to zapojit oni zaplatila bych 800kč za hodinu,nakonec mi stím pomohl jeden známý,který stím pracuje,musel routr přenastavit

jan

Většinou mají routery pro domácí použití webového průvodce nebo nějaký režim rychlého nastavení a nabídnou nejčastější nastavení. Asi bude chtít informace o připojení které by měly být součástí smlouvy na připojení. Doporučuji volit nějaký běžný typ o kterém lze najít informace na internetu a ve fórech. (např. ASUS řady WL)