Pokročilý

Jak zapojit reproduktory v autě ...

Mám v autě jen dva repráky ve předu , a chtěl bych si zapojit noví dopředu a ty starší ( co jsou ve předu ) dát dozadu , a teď jak zapojit ty repráky , ty noví asi normálně nasadit místo těch starších na starý kabely co tam jsou , ale jak zapojit ty vzádu , ??? , mám je zapojit seriově z těch starších kabelů nebo od rádia ( koupit obyč kabely bo nějáký extra ) ? , a od rádia asi od kuď vedou ty kabely do těch předních né ??
Díky všem za rady , a pro lidi co chtějí psát že si chci zapojit repráky abych se sjížděl nebo já nwm padělál peníze tak rovnou ať si to nechá laskavě pro své puberťácké vrstevníky ;-) ...... THX...

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

To není tak jednoduchá otázka,tak raději odkaz,kde je to podrobně vysvětleno.Pro tvorbu kvalitního audio systému automobilu je třeba nemálo znalostí a zkušeností. Nekvalifikovaná tvorba systému může mít za následek hluboké zklamání z dosažené kvality zvuku a finanční ztráty spojené se špatným výběrem jednotlivých částí systému a neodborným provedením montáže.

http://www.ahc.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Jde o to, kolik má rádio koncových stupňů. Jestli má jen dva, tak úpravu nedělejte. Reproduktory není možné jednoduše připojit. Seriově by se snížil výkon obou v kanálu na čtvrtinu, paralelně by musely mít tak vysokou impedanci, aby se nepoškodil konec, navíc by nebyla možnost nastavit poměr hlasitostí. S velkou pravděpodobností má rádio čtyři konce, takže se zapojením nebude problém. K přívodu stačí obyčejná značená dvoulinka aspoň 1 mm2.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Auta a doprava

Zlatý mosoj 626
Stříbrný cukrar 617
Zlatý Drap 574
Zlatý gecco 401
Stříbrný honza19hk 285
Zlatý venkovan 246
Bronzový kapitán 232
Zlatý Hlada 219
Zlatý hanulka11 200
Stříbrný brillant 199

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.