tony2412

jak zapojit externí disk do pc?

když mám dva externí disky usb 3,0 a v PC mám jen jeden usb 3,0 a ostatní usb 2,0,jak mám zkopírovat jeden disk na druhý,který disk mám připojit do usb 3,0 a který do usb 2,0 aby se to kopírovalo co nejrychleji,nebo to je jedno?Bude se to kopírovat rychlostí usb 2,0 nebo usb 3,0?//A disk s usb 2,0 na disk s usb 3,0?

Nejlepší odpověď
gecco

´Cílový´ (kam budeš kopírovat) disk zapoj do USB 3, ´zdrojový´ (odkud budeš kopírovat) do USB 2…
Kopírovat se bude cca rychlostí čtení USB 2 (pokud nebude počítač zatížen jinou činností)..

Další odpovědi
Quimby

Do USB 3 zapoj ten na který chceš zapisovat. Do USB 2 zapoj ten ze kterého chceš číst.
Rychlost čtení je totiž rychlejší než rychlost zápisu.