rady74

Jak zapojit dvě televize na jeden setobox?

Jak mám zapojit setobox na dvě tv,každou v jiné místnosti,aby šlo nezávisle přepínat každou tv zvláštˇ,nebo musím mít 2 setoboxy?

Nejlepší odpověď
annas

stejná otázka – odpovídal baghira a Jikra.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/set-top-box-da-se-napojit-jeden-set-top-box-na-dve-televize

Další odpovědi
www

Musíš mít 2 STB, jinak na obou (pomocí rozbočovače) pojede stejný program.
Praxe

Hlada

Set top box s jedním tunerem může přijímat jen jeden kanál. Šlo by signál rozbočit, dlouhým vedením se ale kvalita degrauje. Vzhledem k ceně STB je lepší rozbočit anténu a koupit druhý STB.