savyla

Jak zapojit domácí kino aby šlo přes televizi?

Včera jsme koupili domácí kino od Sony.Přesněji pak Sony DVD Theatre system systeme home cinema avec lecteur DVD DAV-TZ140.Je to DVD a hodně repráků.Je to propojené jedním HDMI kabelem z DVD do televize.Proč nejde televize přes to domácí kino?Myslím že když pustím v televizi normální pořad tak to hraje normálně a né přes domácí kino.Televize přes domácí kino nejde.Domácí kino přes televizi jde.Je to docela chaos-diktuje mi to jiná osoba.
Doplňuji:
Nastavené to je.Hraje pouze kino přes televizi,ale televizní programy nehrají přes domácí kino-myslím tím samozřejmě zvuk.

Nejlepší odpověď
tom004

Třeba Ti pomůže odkaz.

ftp://ftp.vaio-link.com/pub/ma­nuals/consumer/HTR210SS­_CZ.pdf

Další odpovědi
Michal Kole

Na TV musí být navolen přes menu vstup/vystup na HDMI

sgr

musíš mít v televizi (plasmě, LCD) výstup AUX out a v tom domácím kině vstup AUX in a pak to na tom DVD Sony přepnout na AUX a je to jestly nemá tvoje tv aux out tak to zapoj přes sluchátka a dej aux in do dvd pokud nemá dvd aux in tak to neuděláš podívej se jak to myslim.....

http://stanis­lav97.rajce.id­nes.cz/nasten­ka#IMAGE_FULL_4­.jpg