Jak zapojit dohromady TV+DVB-T+DVD přehravač+ VHS přehravač

TV-2×scart,VHS-2×scart,DVBT- 2×scart,DVD- 1×scart vstupy.Aby šlo nahrávat na VHS přes DVBT.

Nejlepší odpověď
anonym

3 scart kabely:

1/ propojite vystup dvd a 1.vstup tv
2/ propojite vystup dvb-t a vstup vhs (nahrávání)
3/ propojite vystup vhs a 2.vstup tv

//// nebo

3 scart kabely:

1/ propojite vystup dvd a vstup dvb-t
2/ propojite vystup dvb-t a vstup vhs (nahrávání)
3/ propojite vystup vhs a 1.vstup tv

//// nebo

2 scart kabely + USB klicenka

1/ vyhodit VHS do šrotu (kazety dnes ? 🙂 )
2/ připojit dvd k 1.vstupu TV
3/ připojit dvb-t k 2.vstupu TV

a pořady nahrávat na USB klíčenku – měl by to umět DVB-t (umí to i laciný gogen za 800,–) … z klíčenky pak nahrané pořady přehrajete buď znovu v tom dvb-t nebo na počítači. Na 16GB klíčenku se vejde cca 12 hodin.

Vyhodou nahraveni na usb klicenku je zachovani puvodni kvality zatimco nahravanim na vhs se kvalita vyrazne snizuje.

Další odpovědi
Michal Kole

Kupte si SCART rozbočovač do něj zastrkáte DVB-T,DVD,VHS a strčíte jej do televize